Стрічку розрізали на дві частини. Довжина першої частини дорівнює 4 м, а довжина другої на 2 3/4 м

менша від довжини першої. Яка початкова довжина стрічки?

Ответы на вопрос

Отвечает Подколзина Вика.

Ответ:

5 1/4 м

Пошаговое объяснение:

1) 4 - 2 3/4 = 3 4/4 - 2 3/4 = 1 1/4 (м) - длина второй части ленты

2) 4 + 1 1/4 = 5 1/4 (м) - начальная длина ленты