26x -16x =200 даю 25 сроччно надо


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

26х-16х=200

10х=200

х=20

Отвечает Косакова Марина.

Відповідь: Для вирішення цього рівняння потрібно об'єднати подібні члени на лівій стороні та розрішити рівняння для x.

26x - 16x = 200

Спершу об'єднаємо подібні члени на лівій стороні:

(26x - 16x) = 10x

Отже, рівняння тепер виглядає так:

10x = 200

Тепер, щоб знайти значення x, поділимо обидві сторони на 10:

10x / 10 = 200 / 10

x = 20

Отже, рішення рівняння - x = 20.

Покрокове пояснення: