Стовп, закопаний в землю на своєї 2/13 довжини, здіймається над землею на 5 1/2 м Знайдіть всю

довжину стовпа​

Ответы на вопрос

Отвечает Mahmutova Nigina.

Ответ:

 (1 - \frac{2}{13}) x = 5 \frac{1}{2}  \\   x =  \frac{11}{2}  \times  \frac{13}{11}  = 6.5

вся длина столба 6½ м