ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО ДО 6:00 ВІДПРАВИТИ ВЧИТЕЛЬЦІ! по сторонам квадратного скверу через кожні 10

метрів стоять стовпи причому в кожному кутку стовп стоїть обов'язково коли спробували повісити на кожен стовп по 4 ліхтаря п'ять залишилось зайвих а коли спробували повісити на кожен стовп по 5 ліхтарвв семи не вистачило знайдіть площу квадратного скверу ВИРІШЕННЯ ЧЕРЕЗ Х

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.
S=y^2
y - сторона квадрата (сквер имеет форму квадрата)
Формула площади квадрата = произведению(добутку) его сторон. То есть y* y = y^2
Нехай х = кількість стовпів, тоді х > 4(оскільки в кожному кутку стоїть фонар за умовою)
Ми можемо скласти рівняння :
4х+5=5х-7
4х-5х=-7-5
-х=-12/*(-1)
Х=12 - кількість стовпів
Між усіма фонарями відстань однакова - 10 м, тобто по кожній стороні сквера розташована рівна кількість фонарів - по 4(тому що сквер має форму квадрата)
Оскільки відстань між ними 10 м, то довжина однієї сторони сквера = 30 м
S=30м*30м=900м^2