Зіпсований годинник зі стрілками поспішає, набігаючи кожні 24 години зайвих T секунд. У деякий

момент з’ясувалось, що годинник показує на 2 хвилини менше, аніж потрібно. Якби в цей момент годинник показував на 3 хвилини менше, але набігав кожні 24 години не T зайвих секунд, а T + 30 секунд, то пра- вильний час він би показав на 24 години раніше, аніж покаже. Знайдіть T. А) 30секунд В) 120 секунд Б) 60секунд Г) 150 секунд Д) Інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Максим.

Пошаговое объяснение:

За умовою, різниця між ними 24 години, тобто:

(A - 2) - (A - T - 30) = 24 * 60 * 60 (*)

A - 2 - A + T + 30 = 24 * 60 * 60

T + 28 = 24 * 60 * 60

Виразимо T:

T = 24 * 60 * 60 - 28

T = 86400 - 28

T = 86372

Отже, T = 86372