Дано рівняння 1/8 + a = 11/24. Обчисли невідоме a. Дріб скороти.


Ответы на вопрос

Отвечает Бережной Денис.

Відповідь:

Отже, значення невідомої "a" дорівнює 1/3.

Покрокове пояснення:

1. 1/8 = 3/24, дільник 3 обидва числа помножено на 3.

2. Рівняння: 3/24 + a = 11/24.

3. Відняли 3/24 з обох сторін: a = 11/24 - 3/24.

4. a = 8/24.

5. Спростили дріб: a = 1/3.

Отвечает Аршакян Левон.

Ответ:

............

Пошаговое объяснение:

................