6. Найдите периметр прямоугольника, если его площадь равна 48 см², а дли- на одной стороны 2 2/11

см​

Ответы на вопрос

Отвечает Скосарев Виктор.

Ответ:

Спершу перетворимо довжину однієї сторони на звичайний дріб:

2 2/11 см = 24/11 см (оскільки 2 = 22/11)

Тепер ми можемо знайти довжину іншої сторони, використовуючи площу:

48 см² = (24/11 см) * (Інша сторона)

Інша сторона = (48 см²) / (24/11 см)

Інша сторона = 22 см

Тепер у нас є довжина обох сторін прямокутника: 22 см і 24/11 см.

Для знаходження периметра прямокутника додаємо довжини всіх чотирьох сторін:

Периметр = 2 * (Довжина + Ширина)

Периметр = 2 * (22 см + 24/11 см)

Периметр = 2 * (22 см + 2.1818 см)

Периметр ≈ 2 * 24.1818 см

Периметр ≈ 48.3636 см

Отже, периметр цього прямокутника приблизно дорівнює 48.3636 см або 48.3см

Пошаговое объяснение: