Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо А (-4;2) ; В (3;2) ДОПОМОЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Botalova Vera.

Ответ:Щоб знайти координати середини відрізка АВ, потрібно знайти середнє значення координат по осі x та по осі y.

Для осі x:

(x₁ + x₂) / 2 = (-4 + 3) / 2 = -1 / 2 = -0.5

Для осі y:

(y₁ + y₂) / 2 = (2 + 2) / 2 = 4 / 2 = 2

Таким чином, координати середини відрізка АВ будуть (-0.5, 2).

Пошаговое объяснение: