Знайди різницю 365 ц 21 кг - 219 ц 82 кг. Виконай дії у зошиті і запиши, сюди введи відповідь,

записуючи один пропуск тільки після ц.

Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Арсен.

Ответ: 36521 - 21982 = 14539 кг

Пошаговое объяснение: 365 • 100 = 36500 (кг)

219 • 100 = 21900 (кг)