Як звести 7/16 до знаменника 100


Ответы на вопрос

Отвечает Визер Вова.

Ответ:Для зведення дробу 7/16 до знаменника 100, вам потрібно помножити як чисельник, так і знаменник на певні числа так, щоб знаменник став рівним 100.

Спершу подивимося, на яке число треба помножити 16, щоб отримати 100. Це число - 100/16 = 25/4.

Тепер ми помножимо і чисельник, і знаменник дробу 7/16 на це число:

(7/16) * (25/4) = (7 * 25) / (16 * 4) = 175/64.

Отже, дріб 7/16 можна звести до знаменника 100, поділивши чисельник на 64 і знаменник на 4. Результат буде 175/64.

Пошаговое объяснение: