Диаметр окружности 6(π≈3) Найди длину Найди площадь круга


Ответы на вопрос

Отвечает Удинцева Виктория.
Для обчислення довжини окружності потрібно взяти діаметр і помножити його на число π (пі), яке приблизно дорівнює 3.

Довжина окружності = діаметр * π

У нашому випадку, діаметр дорівнює 6, тому:

Довжина окружності = 6 * 3 = 18 одиниць довжини

Щодо площі круга, формула для її обчислення використовує радіус, який є половиною діаметра. В нашому випадку, радіус дорівнює половині діаметра, тобто 6 / 2 = 3 одиниці довжини.

Площа круга = π * радіус^2

Знову використаємо наближене значення для пі: π ≈ 3.

Площа круга = 3 * 3^2 = 3 * 9 = 27 одиниць площі

Таким чином, довжина окружності становить 18 одиниць довжини, а площа круга - 27 одиниць площі.
Отвечает Алексеева Вика.

Ответ:

площадь круга 27 см