Знайти значення виразу зi змiнною;(p+p)×5якщоp=5;p=3;p=4


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.
Для знаходження значення виразу (p + p) × 5, спершу замінимо змінні p на їхні значення:

Якщо p = 3:

(3 + 3) × 5 = 6 × 5 = 30.

Якщо p = 4:

(4 + 4) × 5 = 8 × 5 = 40.

Отже, значення виразу залежить від значення змінної p. Якщо p = 3, то вираз дорівнює 30, і якщо p = 4, то вираз дорівнює 40.