5√2+3•√50+2•√98-4•√72


Ответы на вопрос

Отвечает Селижаровский-Муниципальный Краеведческий-Музей.

Ответ:

короночку

Пошаговое объяснение:

Давайте спростимо вираз:

5√2 + 3√50 + 2√98 - 4√72

Спростимо під коренями:

√2 = √(2 * 1) = √2

√50 = √(25 * 2) = 5√2

√98 = √(49 * 2) = 7√2

√72 = √(36 * 2) = 6√2

Тепер підставимо ці значення в вираз:

5√2 + 3(5√2) + 2(7√2) - 4(6√2)

Тепер обчислімо кожну дію:

5√2 + 15√2 + 14√2 - 24√2

Тепер додамо всі члени разом:

(5 + 15 + 14 - 24)√2 = (34 - 24)√2 = 10√2

Отже, вираз 5√2 + 3√50 + 2√98 - 4√72 дорівнює 10√2.