4. Найдите 7/10 от числа 15 А)10 1/2 В)5 1/2 С) 10 Д)15 Е)5


Ответы на вопрос

Отвечает Алимбек Аян.

Відповідь:

Для знаходження 7/10 від числа 15, вам потрібно помножити 15 на 7/10:

(7/10) * 15 = 105/10

Тепер, щоб виразити це у вигляді змішаного числа, розділімо 105 на 10:

105 ÷ 10 = 10 з залишком 5

Отже, ви можете виразити 7/10 від числа 15 як 10 і 5/10. Тепер спростимо дріб 5/10:

5/10 = 1/2

Отже, вираз 7/10 від числа 15 у вигляді змішаного числа:

7/10 * 15 = 10 1/2

Відповідь: А) 10 1/2.

Покрокове пояснення: