Какова общая масса плодов? Общий пжв 2 раза больше, чем11.в 2,5 раза больше, чем10,5 кг2 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Для знаходження загальної маси плодів, ми можемо використовувати подані відношення:

Общий вес (Общий ПЖ) у 2 рази більше, ніж 11 (Общий ПЖ = 2 * 11).
Общий вес у 2,5 рази більше, ніж 10,5 кг (Общий ПЖ = 2,5 * 10,5 кг).
Розрахуємо:

Общий ПЖ = 2 * 11 = 22.
Общий ПЖ = 2,5 * 10,5 кг = 26,25 кг.
Таким чином, загальна маса плодів дорівнює 22 кг або 26,25 кг, залежно від того, яке відношення ви використовуєте.