З двоих міст,відстань між якими 18 км, вийшли одночасно назустріч один одному два туристи.Один з

них проходив за годину на 2/3 км більше за іншого.З якою швидкістю йшов кожен з них,якщо через 1,2 гол після виходу їм залишилося пройти до зустрічі 6 км? ТЕРМІНОВО! Можна будь ласка для 6 класу

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

4 2/3 км/год,  5 1/3 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість одного туриста х км/год, тоді швидкість іншого х+2/3 км/год.

18-6=12 (км) туристи пройшли за 1,2 год

1,2х км пройшов один турист; 1,2(х+2/3) км пройшов другий турист

1,2х + 1,2(х+2/3) = 12

1,2х + 1,2х + 0,8 = 12

2,4х=11,2;  х=4 2/3

Швидкість одного туриста 4 2/3 км/год, швидкість другого

4 2/3 + 2/3 = 5 1/3 км/год.