44. а) Пасажирський і товарний поїзди вийшли одночасно назустріч один одному з двох міст,

відстань між якими 1080 км. Пасажирський поїзд проходивза годину на 10 км більше, ніж товарний. Знайдіть швидкість кожного поїзда,якщо через 5 годин після іх виходу відстань між ними була 630 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Андрей.

Ответ:

50 км/год,  40 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість пасажирського поїзда х км/год, тоді швидкість товарного поїзда х-10 км/год.

за 5 годин поїзди подолали 1080-630=450 км. Маємо рівняння:

5х + 5(х-10) = 450

5х+5х-50=450

10х=500

х=50

Швидкість пасажирського поїзда 50 км/год, товарного 50-10=40 км/год.