Пасажирський поїзд проходить відстань між двома містами за 36 год. Якщо одночасно із цихміст

вийдуть назустріч один одному пасажирськийі товарний поїзди, то вони зустрінуться через 20 годпісля початку руху. За який час товарний поїздможе подолати відстань між містами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зимбровский Женя.

1-расстояние м/у городами

1/36- скорость пасс.поезда

1/20- скорость сближения

1/20-1/36=9/180-5/180=4/180=1/45-скорость товарного

1:1/45=1*45/1=45 ч- время товарного на весь путь