Випиши з поданих дробів ті, які можна скоротити і скороти :36/28,15/19,35/45,13/29,5/48


Ответы на вопрос

Отвечает Ревюк Оксана.

Скоротити можна тільки ці дроби:

36/28 = 9/7 = 1 ціла 2/7

35/45 = 7/9