190. Випиши 6 1) ; 15 55 65 6) дроби, які можна скоротити, і скороти їх: 18 41 5) 30 100 420 630 2)

7) 2 44 110 3) 8) 14 20 27 500 ; 4) 9) 10) 888 1000 ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенбаева Маржан.

Пошаговое объяснение: З поданих дробів можна скоротити

1) 6/15 = 6/15 : 3 = 2/5 ;

3) 14/20 = 14/20 : 2 = 7/10 ;

4) 18/30 =18/30 : 6 = 3/5 ;

6) 55/65 =55/65 : 5  = 11/13 ;

7) 44/110 = 44/110 : 22 = 2/5 ;

9) 420/630 = 420/ : 210 = 2/3 ;

10) 888/1000 = 888/1000 : 8 = 111/125.