154. Випиши дроби, які можна скоротити, і скороти їх: 1)6/15; 2)2/7; 3)14/20; 4)18/30; 5)41/100;

6) 55/65; 7) 44/110; 8) 27/500; 9)420/130; 10) 888/1000

Ответы на вопрос

Отвечает Blagodir Alina.

Ответ:

1. 6/15 = 2/5
3. 14/20 = 7/10
4. 18/30 = 3/5
6. 55/65 = 11/13
7. 44/110 = 2/5
9. 420/130 = 84/26 = 42/13
10. 888/1000 = 222/250 = 111/125