190. Випиши дроби, які можна скоротити, і скороти їх: 1) 420 630. 2) 888 1000​


Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Максим.
1) 420/630 можна скоротити діленням чисельника і знаменника на їхній спільний дільник, який є 210. Таким чином, 420/630 = 2/3.

2) 888/1000 можна скоротити діленням чисельника і знаменника на їхній спільний дільник, який є 8. Таким чином, 888/1000 = 111/125.