маса трьох валіз 28 кг маса Таніної валізи на 4 кг менша від маси двох інших валіз разом. Якою є

маса Таніної валізи? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Ксения.

Ответ:

12 кг

Пошаговое объяснение:

Масса трёх чемоданов — 28 кг

Масса Таниного чемодана — х кг

Масса двух других чемоданов — х + 4 кг

х + х + 4 = 28

2х + 4 = 28

2х = 28 - 4

2х = 24

х = 24 : 2

х = 12

Масса Таниного чемодана — (х) = 12 кг