7. Знайдіть найменше спільне кратне чисел 39, 156 i 65. пж пж пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Султан.

Ответ:

39 = 3 × 13

156 = 2^2 × 3 × 13

65 = 5 × 13

2^2 × 3 × 5 × 13 = 780

Отже, найменше спільне кратне чисел 39, 156 і 65 дорівнює 780.

Пошаговое объяснение: