на 4 однакових картках написані букви А, К, П, Р. Яка ймовірність того, що випадковим чином

розкладені картки в ряд дадуть слово КАРП?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.
Щоб вирішити це питання, нам потрібно знати кількість всіх можливих перестановок 4-х літер і скільки з них складають слово "КАРП". Кількість всіх можливих перестановок 4-х літер можна обчислити за формулою n!, де n - кількість літер. В нашому випадку, це 4! = 4*3*2*1 = 24. Слово "КАРП" може бути утворено лише одним способом, тому кількість сприятливих випадків дорівнює 1. Тоді ймовірність того, що випадковим чином розкладені картки в ряд дадуть слово "КАРП", можна обчислити за формулою P = m/n, де m - кількість сприятливих випадків, а n - кількість всіх можливих випадків. Отже, ймовірність дорівнює: P = 1/24.