Було продано двісті п'ятдесят квитків на нічию. Один білет, витягнутий випадковим чином, виграє

приз. а) Джо купив 1 квиток. Яка ймовірність перемоги Джо? б) Марія придбала 10 квитків. Яка ймовірність перемоги Марії? в) Іван купив 25 квитків. Яка ймовірність того, що Іван не виграє? Виразіть кожну ймовірність трьома способами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) Якщо Джо купив 1 квиток, то ймовірність його перемоги дорівнює 1/250. Ось один спосіб виразити цю ймовірність.

б) Якщо Марія купила 10 квитків, то ймовірність того, що вона переможе, дорівнює кількості її квитків, поділені на загальну кількість квитків, тобто 10/250 = 1/25. Ось один спосіб виразити цю ймовірність.

в) Якщо Іван купив 25 квитків, то ймовірність того, що він не виграє, дорівнює кількості квитків, які не виграли, поділені на загальну кількість квитків. Кількість квитків, які не виграли, дорівнює 250 - 1 (оскільки виграє лише один квиток). Отже, ймовірність того, що Іван не виграє, дорівнює (250 - 1) / 250 = 249/250.

Таким чином, є три способи виразити ймовірність в кожному з цих випадків:

а) 1/250

б) 1/25

в) 249/250