Яку відстань вона подолала? Летючий корабель летить зі швидкістю 590 км/год. Яку відстань він

пролетить за 3 год? 5 год? 7 год? За якої умови добуток и до умову пожалуйста срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

4130

Пошаговое объяснение:

1) 590-3=1776(KM)2)

590-5-2950(KM)3)

590•7=4130(км)