За три години Марійка подолала 9 км. За перші дві години вона подолала 6,3 км, а за останні дві

години - 7 км. По скільки кілометрів долала Марійка щогодини?

Ответы на вопрос

Отвечает Судомойкина Лида.

Пошаговое объяснение:

1) 9 - 6,3 = 2,7 (км) - прошла Марийка за 3 час

2) 9 - 7 = 2 (км) - прошла Марийка за 1 час

3) 9 - 2,7 - 2 = 4,3 (км) - прошла Марийка за 2 час

Отвечает Калын Елена.

Ответ:

2 км,  4,3 км,  2,7 км.

Пошаговое объяснение:

9 - 6,3 = 2,7 (км) за третю годину.

7 - 2,7 = 4,3 (км) за другу годину

9 - 2,7 - 4,3 = 2 (км) за першу годину