Легковий автомобіль був у дорозі 4 год, долаючи щогодини 70 км. Вантажівка була в дорозі 7 годин.

Скільки кілометрів щогодини долала вантажівка, якщо вона проіхала на 70 км більше,ніж легковий автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алёна.
Легковой автомобиль проехал 70*4=280 (км).
Грузовик проехал 280+70=350 (км).
Ежечасно грузовик проезжал 350/7=50 (км).
Ответ: 50 км.