Легкоаий автомобіль був у дорозі 4 години долаючи щогодини 70 км вантажівка була в дорозі 7

годин.Скільки кілометрів щогодини долала вантажівка якщо вона проїхада на 70 км більше ніж ленковий автрмобвль

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Лилия.

Ответ:

1)70*4=280(км)

2)280+70=350(км)

3)350/7=50(км/год)

Відповідь:50 км год.