Довжина прямокутника 8 см, ширина - у 2 рази менше. Обчисли P□, накресли фігуру помогите

пожалуйста༼ つ ◕_◕ ༽つ

Ответы на вопрос

Отвечает Guber Danil.

Ответ:

Довжина прямокутника - 8 см, ширина у 2 рази менше, тобто 4 см.

Периметр прямокутника (P) можна обчислити за формулою:

P=2×(довжина+ширина)

P=2×(довжина+ширина)

Підставляючи дані, маємо:

P=2×(8+4)

P=2×(8+4)=2×12

P=2×12=24см

P=24см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 24 см.

Пошаговое объяснение: