Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) частка від ділення суми чисел 4/9 і 5/6 на

число -14/27. 2) різниця добутку чисел-1,5 і 4 та числа 2. 3) добуток суми та різниці чисел -1,9 і 0,9. 4) куб різниці чисел 6 і 8

Ответы на вопрос

Отвечает Детсад Апельсинка.

Ответ:1)-23/28; 2)-8; 3)2,8; 4)-8

Пошаговое объяснение:

1) (4/9+5/6):(-14/27)=(16/36+30/36):(-14/27)=46/36:(-14/27)=-46/36*27/14=-23/28

2) -1,5*4-2=-6-2=-8

3) (-1,9+0,9)*(-1,9-0,9)=-1*(-2,8)=2,8

4) (6-8)*³=(-2)³=-8