Першого дня в супермаркеті було продано 35% усіх завезених бананів, другого –40%, а третього

–решту, 105 кг. Скільки кілограмів бананів було завезено до супермаркету

Ответы на вопрос

Отвечает Милостивый Ринат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100% все бананы

100-(40+35)=25% бананы.

105 - 25%

х - 100%

х=(105×100):25=420 кг банан всего