Миколка Василько і Оленка зібрали разом 36 кг яблук миколка і Василько зібрали 28 кг яблук скільки

кілограмів яблук зібрав кожен із них

Ответы на вопрос

Отвечает Гасымов Адалет.
Оленка = 36-28=8 кг
Микола = 28:2=14
Василько =28-14=14