На початок третьої секунди вільного падіння без початкової швидкості (уважаємо g=10 м/с²) тіло

долає відстань: 15 м 25 м 35 м 45 м

Ответы на вопрос

Отвечает Турушев Макс.

Ответ:

У вільному падінні без початкової швидкості прискорення через гравітацію дорівнює прискоренню вільного падіння g, яке ви вказали як 10 м/с². За рівнянням руху падаючого тіла можна знайти відстань, пройдену за певний час. Рівняння руху вільного падіння має наступний вигляд:

d = (1/2) * g * t^2

де:

d - відстань (метри),

g - прискорення вільного падіння (м/с²),

t - час падіння (секунди).

У вас є 3 секунди часу, тому можемо підставити значення g та t і знайти відстань:

d = (1/2) * 10 м/с² * (3 с)^2 = 45 м

Отже, тіло долає відстань 45 метрів за перші три секунди вільного падіння.

Пошаговое объяснение: