Звести до знаменника 25 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Коршунов Никита.

Ответ:

Щоб звести дріб 1/5 до знаменника 25, потрібно помножити як чисельник, так і знаменник на 5:

1/5 = (1 * 5) / (5 * 5) = 5/25