2. Звести дріб до 4/7 до знаменника 28,а дріб 3/18 до знаменника 24​


Ответы на вопрос

Отвечает Strebanyov Daniil.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/7 = (4*4)/(7*4) = 16/28

3/18 = 1/6

1/6 = (1*4)/(6*4) = 4/24