турист подолав відстань від одесі до миколаєва, яка складає 140 км, за три дні, за перший він

подолав 25% відстані, за другий 60% решти. Скільки километрів потрібно подолати туристу третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Калайчев Григорис.

Ответ:

120 * 35% : 100% = 42 км відстань, яку подолав турист за перший день 120 - 42 = 78 км відстань, яка залишилась після першого дня 78 * 55% : 100% = 42,9 км відстань, яку подолав турист за другий день 120 - ( 42 + 42,9) = 35,1 км треба подолати туристу за третій день