Турист за 3 дні подолав маршрут. За перший день він пройшов 35% всього маршруту, другого дня

подолав 37%., третього решту - 22,4 км. Скільки километрів пройшов турист?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Алексей.
1) 32*37,5/100=12 пройшов за перший день
2)32-12=20 остача
3)20*2/5 остачі=8 пройшов за другий день
4)32-(12+8)=12 третій день
турист подолав за три дні 32км.!!! у тебя в первом предложении ответ на вопрос