Турист подолав відстань від Одеси до Миколаєва, яка складає 120 км, за три дні. За перший день він

подолав 35 % запланованої відстані, а за другий — 55 % решти. Скільки кілометрів треба подолати туристу за третій день? ДАЮ 20 БАЛЛОВ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мушков Кирилл.

Відповідь:

35,1 км треба подолати за третій день.

Покрокове пояснення:

1). 120 : 100 •35 = 42 (км) подолав за перший день;

2). 120 - 42 = 78 (км) решта відстані;

3). 78 : 100 • 55 = 42,9 (км) подолав за другий день;

4). 78 - 42,9 = 35,1 (км) треба подалати туристу за третій день.

Отвечает Панфилов Степа.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 35% від 120км; 35% = 0,35

   120 × 0,35 = 42км - подолав першого дня

2) 120 - 42 = 78км - залишок

3) 55% від 78км;  55% = 0,55

  78 × 0,55= 42,9 км - за 2й день

4) 78 - 42.9 = 35,1 км - потрібно подолати за 3й день


перевірка: 35,1+ 42,9+ 42 = 120км