Решіть задачу будь ласка !!! Турист планував подолати 80 км за три дні . За перший день він

подолав 35% запланованої відстані , а за другий - 55% решти. Скільки кілометрів треба подолати туристу за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Сапунова Эвелина.

Ответ:

8 километров остатось пройти туристу

Пошаговое объяснение:

80×0,35=28 км. (в первый день)

80×0,55=44 км. (во второй день)

28+44=72 км. (в первый и второй день)

80-72=8 км. (остатось)