Турист подолав маршрут довжиною 110 км за три дні, За другий день він пройшов на 5 км менше, ніж за

перший, а за третій день - 3/7 відстані пройденої за два перших дні. Знайдіть скільки кілометрів проходив турист щодня.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Асиф.
Х- прошел в 1й день
х-5- прошел во 2й день

(х+х-5)*3/7=(2х-5)*3/7=6/7*х-15/7 - прошел в 3й день

х+х-5+6/7х-15/7=110
2х+6/7х=110+15/7+5
20/7х=115+15/7     домножим на 7
20х=805+15
20х=820
х=820/20
х=41 -прошел в 1й день

41-5=36- прошел во 2й день

3/7(41+36)=3/7*77=3*11=33- прошел в 3й день

проверка 
41+36+33=110