8. Для групи дитячого садка придбали кілька однакових комплектів, у яких є разом 84 фломастери і 56

ручок. Яку найбільшу кількість комплектів могли придбати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыкарымов Мансур.

Ответ:

28 комплектов

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел:

84 = 2 * 2 * 3 * 7

56 = 2 * 2 * 2 * 7

НОД (84; 56) = 2 * 2 * 7 = 28

28 комплектов приобрели для группы.

84 : 28 = 3 (фломастера) - было в каждом комплекте

56 : 28 = 2 (ручки) - было в каждом комплекте