Буратіно витратив 13/28 своїх грошей на купівлю підручників, а на купівлю цукерок - 11/18 решти.

Після цього в нього залишилося 35 сольдо.Скільки сольдо було в Буратіно спочатку? Помогите пожалуйста даю 30​

Ответы на вопрос

Отвечает Манько Дима.

Відповідь:

1) 1 - 13/28 = 15/28 - становить решта грошей.

2) 15/28 • 11/18 = 55/168 - витратив на купівлю цукерок.

3) 15/28 - 55/168 = 35/168 - грошей залишилося.

4) 35 : 35/168 = 168 (с.) - було в Буратіно спочатку.

Відповідь. У Буратіно спочатку було 168 сольдо.

Покрокове пояснення: