Буратіно витратив половину своїх грошей у корчмі "Три піскарі", а 4/9 остачі закопав на Полі Чудес.

Після цього у Буратіно залишилось 10 сольдо. Скільки спочатку грошей було у Буратіно?

Ответы на вопрос

Отвечает Kurus Valeria.

1) 9/9- 4/9= 5/9 остачі становлять 10 сольдо

2) 10:5=2 сольдо становлять 1/9 остачі

3) 2*9=18 сольдо становила остача, яка була половиною всіх грошей

4) 18*2=36 сольдо було спочатку у Буратіно.

Відповідь: 36 сольдо було спочатку у Буратіно.

Отвечает Волкова София.

Нехай у Буратіно спочатку було х сольдо, тоді у корчмі він витратив

х-(1/2)х і у нього залишилось (1/2)х сольдо. Маємо рівняння:

4/9 * (1/2)х = 10

(2/9)х=10

х=36.

Відповідь: 36 сольдо.