Чиге 462, 150, 1008 4530, 13986 жай көбейткіштерге жіктеу​


Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

Берілген сандарды жай көбейту үшін екінші степендегі екі санның үшінші степендегі көбейткіштерін табу керек.

1. 462: 2^1 * 3^1 * 7^1

2. 150: 2^1 * 3^1 * 5^2

3. 1008: 2^4 * 3^2 * 7^1

4. 4530: 2^1 * 3^1 * 5^1 * 151^1

5. 13986: 2^1 * 3^1 * 7^1 * 11^1 * 37^1

Сонымен қатар, екі сан жай көбейтіледі:

- 462 = 2^1 * 3^1 * 7^1

- 150 = 2^1 * 3^1 * 5^2

- 1008 = 2^4 * 3^2 * 7^1

- 4530 = 2^1 * 3^1 * 5^1 * 151^1

- 13986 = 2^1 * 3^1 * 7^1 * 11^1 * 37^1