Задача: У першому ящику 17 кг картоплі, що на у кг менше, ніж у другому. У мішку картоплі на 8 кг

більше, ніж у двох ящиках разом. Скільки картоплі у двох ящиках і мішку разом? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(17 + y + 17)  = 34 + у  (кг) картоплі у першому і другому ящику

34 + у + 8 = 42 + у (кг) картоплі у мішку

34 + у + 42 + у = 76 + 2у (кг) стільки картоплі у двох ящиках і мішку разом