Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: а)45 і 56 б)924 і 396


Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) НОД(45 і 56) =  1.

45 = 3 · 3 · 5.

56 = 2 · 2 · 2 · 7.

*********

б) НОД(924 і 396) = (2*2*3*11) = 132.

924 = 2 · 2 · 3 · 7 · 11

396 = 2 · 2 · 3 · 3 · 11