Порівняй дроби 5/7 і 9/14


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Маргарита.

Для порівняння потрібно звести дроби до однакового знаменника.

\frac{5}{7}=\frac{5*2}{7*2}=\frac{10}{14}

\frac{10}{14} > \frac{9}{14}

Отже дріб \frac{5}{7} більше ніж \frac{9}{14}