Промінь OD приходить між сторонами кута АОС. Відомо, що < AOD = 37°, < COD = 53°. Укажіть вид

кута АОС. А) ГострийБ) ПрямийВ) Тупий Г) Розгорнутий​

Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Ответ:

прямий

Объяснение:

AOC=AOD+COD

AOC=37+53=90°